VÜCUT BAKIM TERAPİLERİ
VÜCUT BAKIM TERAPİLERİNDE KİŞİYE ÖZEL UYGULAMALAR

VÜCUT BAKIM TERAPİLERİ

DETOKS VÜCUT BAKIMI
Deniz tuzundan gelen doğal inceltici özelliği ile zengin bileşenleri sayesinde toksin atımını ve yağ hücrelerinin azalmasını sağlayan bir detoks programıdır. Cilde gerekli elementleri sunarken aynı zamanda cildi temizler ve rahatlatır. Her mevsim uygulanabilir.

ESMER DENİZ YOSUNU İLE İNCELTİCİ SARGI
İçeriğindeki Laminaria, Ascophullum, Spirulina ve Lithothamnium deniz yosunları sayesinde vücudu besler, güçlendirir ve canlandırır. Ilık deniz yosunu sargıları ile yapılan bu etkili bakım vücudu rahatlatır. Dokuları yeniden canlandırır. Hamilelik ve kilo kaybından sonra deforme olan bölgelerin sıkılaşmasını sağlar. Detoks arındırıcı ve toksin atma özelliğine sahiptir.

MİNERALİZE SIKILAŞTIRICI BAKIM
Lipolitik aktivitesi ile dokunun mikro sirkülasyon etkisini arttırarak portakal kabuğu görünümüne sağlıklı bir çözüm sağlar. Denizden gelen bu güç alt dokuyu oksijenlendirerek yağlı dokuların yok edilmesini destekler. Drenaj sağlar. İnceltici ve toksin birikiminin sebep olduğu doku hasarını onarmak için mükemmel bir bakımdır.

YORGUN BACAK BAKIMI
Bacaklarda ve ayaklarda iyi bir dolaşım tüm vücut için enerji kaynağıdır.Bir ömür boyu yükünüzü taşıyan bacaklarınız vücudunuzda bakım isteyen en özel bölgelerden biridir.
Kullanılan jel ve solüsyonlar zengin mineralleriyle kan dolaşımını hareketlendirir. Cildin alt dokularında biriken yağların yakılmasını sağlar. Cildi toksinlerden arındırır, ödemin giderilmesini destekler ve kaybolan mineralleri geri kazandırır. Yorgun ve dolaşım problemi olan bacaklar için ideal bir bakımdır.

DENİZ TUZU PEELİNG
Mineral bakımından çok zengin olan deniz tuzu ile yapılan bu bakımla, vücut ölü hücrelerden arındırılarak toksin atımı kolaylaşır ayrıca cildin çok daha yumuşak ve pürüzsüz olması sağlanır.

KAHVE PEELİNG
Aromalı yağlar ile birleştirilen kahve,granülleri sayesinde cilt yüzeyini ölü hücrelerinden arındırarak derinlemesine temizler.İçeriğinde bulunan kafein yağların yakılmasına yardımcı olur.Metabolizmazyı hızlandırır ve mikro kan dolaşımını düzenler.

VÜCUT MASKESİ
Yüzeye çekme ve emme özellikleri sebebiyle vücudu toksik maddelerden arındırır ve cilde ihtiyacı olan nem ve mineralleri geri kazandırır. Böylece vücudun elastikiyeti artar.

FREKANS LIFTING İNCELME-SIKILAŞMA PROGRAMLARI
Tüm vücudumuz da zamanın getirisi olan izleri frekans tedavisi ile gideren bir cihazdır . 7 ayrı dalga türü ve 10-800 Hz arasında değiştirilebilen frekans uyarıları ile yaşlanma izlerini tedavi eder. Cilde canlı, genç ve diri bir görünüm kazandırma, incelme, kalça toparlama, selülit tedavisi, karın kası güçlendirme, lenf drenaj gibi ihtiyaca bağlı olarak yararlanabileceğiniz birçok farklı tedavi programı mevcuttur. Lütfen estetisyenimizle görüşünüz.

EL VE AYAK BAKIMI
Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayakların bakımı hem estetik açıdan hem de sağlık açısından büyük önem taşır. Bu bakım tırnak etlerini kesip travma yaratmadan ve enfeksiyona sebep olmadan peeling, bakım ve ferahlık sağlar.