EGZERSİZ TERAPİLERİ
TÜM EGZERSİZ TÜRLERİ VE EN YENİ YÖNTEMLER

EGZERSİZ TERAPİLERİ

REDCORD
Türkiye’de ilk defa The LifeCo/Akatlar’da uygulamaya konulan yeni bir metod olan Redcord; Norveç’te fizyoterapistler tarafından geliştirilmiştir. Kollar, bacaklar, omurlar gibi hareket organlarına destek veren kaslar, tendonlar ve diğer yumuşak dokular ağrı ve az hareket etmekten dolayı kendilerini zamanla kilitleyebiliyorlar. Bu da ağrıya, hareket kalitesinin bozulmasına ve aynı zamanda vücut kontrolünün azalmasına neden oluyor.
Redcord metodları ile kilitlenen kasları uyararak normal fonksiyonu yerine getirmek amaçlanmaktadır. Bu sayede ağrı tamamen kaybolmakta ve azalmış güç ve hareketler normale dönmektedir. Bunun yanı sıra herhangi bir ağrısı olmayan kişiler kas gücünü ve vücut kontrollerini arttırmak için de kullanabilirler.

TURBOSONİC TİTREŞİM TERAPİSİ
TurboSonic Titreşim Terapisi, ses titreşimini kullanarak kişinin bir platformda durarak kemik, kas, damar ve hücre yapısını geliştiren bir çeşit egzersiz aletidir.
20-30 dakika gibi kısa bir süre, sadece platformda ayakta durarak kilo vermeye yardımcı olur, kasları güçlendirir, fiziksek gücü ve dayanıklılığı arttırır, kronikleşmiş ağrılara fayda sağlar, kan dolaşımını hızlandırır, kemik yapısını sağlamlaştırır, yüz kasları dahil tüm vücutta anti-aging etkisi vardır. İlk kullanımdan itibaren etkisi hemen hissedilen turbosonic terapide, bir kaç kullanımdan sonra sonuçlar inanılmaz başarılı olmaktadır.

ÖZEL EĞİTMEN İLE EGZERSİZ (3-4 Kişilik Gruplar için)
Uzman bir personal trainer (kişisel antrenör) eşliğinde katılımcıların kondisyonunu arttıracak, oksijen kapasitesini arttıracak, stresi azaltacak, egzersiz eğitimidir.