DESTEK TERAPİLER
KİŞİLERİN İHTİYAÇLARINA GÖRE DOKTOR DENETİMİNDE DESTEK TERAPİLERİ

DESTEK TERAPİLER

OKSİJEN TERAPİ
Oksijen, temiz havada hareket edildiğinde, kan dolaşımı ile tüm dokulara giderek onları canlı tutup besler. Büyük şehirlerin kirli havasında ve hareketsiz yaşam tarzıyla vücuttaki oksijen seviyesi düşer. Havadaki oksijeni konsantre eden (en az % 90 oksijen) ve nemlendiren Airenergy seansları, orman havası almış gibi hissettirir.
10’luk veya 20’lik paketler (kür) almanız tavsiye edilir.

SODYUM İNHALER
Sodyum bikarbonatın özel bir maske aracılığı ile solunum yoluyla vücuda alınmasını sağlayan bir uygulamadır. Son derece güvenilir ve kolay bir uygulaması vardır. Vücudu alkali hale getirir, canlandırır, anti-aging etkisi vardır, toksin atılımını destekler, bağışıklığı arttırır, sinir sistemini rahatlatır. Özellikle detoks programları esnasında çok etkilidir.

MAGNETOTERAPİ
Manyetik alan tedavisi başta kronik yorgunluk, ağrı, baş ağrısı, zayıf bağışıklık sistemi, uyku bozuklukları, menstrüasyon ve menopoz problemleri olmak üzere pek çok sağlık sorununda kullanılabilen bir manyetik alan düzenlemesini
yapan bir destek terapidir. Bir seans yaklaşık 15 dakikadır.

BUĞDAY ÇİMİ ENEMA
Yüksek alkali özelliğine sahip olan taze sıkılmış buğday çimi suyunun Angel of Water uygulamasından sonra hemşire tarafından bağırsaklara verilmesidir. Bu uygulama bağırsak florasını hızlı bir şekilde iyileştirmek ve karaciğer desteği vermek amacıyla uygulanır. 4 gün ve üzeri master detoks programına katılan ve kolema uygulamasını yapan kişilerde uygulanmaktadır. Detoks haricinde bağırsak ve karaciğer sağlığını artırmak isteyenler için de uygundur.

BİOFOTON TERAPİ
Biofoton, hormon ve hücreleri etkilemek için ışığın iyileştirici gücünü kullanır. Özellikle mutluluk hormonları endorfin ve serotonin üretimini arttırır. Bu nedenle “mutluluk makinası” da denilebilir. Işık fotonları cilt tarafından emilir,
vücutta çoğalır ve hızlıca dağılır böylece kilo kaybı, stres, ağrı, sigara bırakma, bağışıklığı destekleme ve depresyon
durumlarında kullanılabilen destekleyici bir terapidir.

KAHVE ENEMA
Temiz suyun içine organik kahve eklenerek hazırlanır ve rektumdan kolonlara gönderilir. Buradan karaciğere ulaşır ve karaciğerdeki antioksidan etki yaratan glutatyon üretimini arttırır. Özellikle detoks sırasında yoğun baş ağrısı olan misafirlerimiz için önerilir. Ayrıca kabızlık, uykusuzluk, parazit, kandida enfeksyonu, rahatlama, daha iyi bir mod, daha fazla enerji ve zihinsel açıklık için faydalıdır. Detoks sırasında her gün yapılabilir. Günlük yaşam da haftada bir uygulanabilir.

LUMİNETTE IŞIK TERAPİ
Mutlu olmamız, enerjik ve pozitif hissetmemiz, kuvvetli kemiklere sahip olmamız, güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmamız ve buna benzer birçok olay günlük alınan güneş ışıklarının yoğunluğuna ve süresine bağlıdır.
Her gün 20 dakika uygulanan Luminette ışık terapi ile ihtiyacımız olan günlük güneş ışınlarını retina yolu ile vücuda göndererek istenen destek sağlanmaktadır.

SAĞLIK PROTOKOLLERİ

ANTİ-AGİNG SAĞLIK PROTOKOLİ
İç organların fonksiyonlarını iyileştirerek, zaman içinde düzensiz beslenme, yoğun iş temposu, yaşlılık gibi durumların verdiği tahribatı gidermek için hazırlanmış bir protokoldür. Vücut sistemini gençleştirir, aktif ve düzenli çalışmasını destekler.
Antioksidan etkinliği yüksek, hücre yenilenmesini hızlandıran, DNA üretimini destekleyen, genel vücut detoksifikasyonu sağlayan ve yaşlanmayı geciktiren bu karışım tam bir yenilenme, dinçlik ve gençlik vaad eder.

YORGUNLUĞA KARŞI SAĞLIK PROTOKOLÜ
Yeterli uyku ve dinlenmeye rağmen kendini yorgun, halsiz, isteksiz hisseden kişiler için hazırlanmış bir protokoldür. Sabahları yorgun kalkıyorsanız, günü tahammülsüz, düşük mod ve motivasyonla geçiriyorsanız, gece ise dinlenmeden ve yeterli uyku almadan geçiriyorsanız bu protokol sizin bu döngüden çıkmanıza yardımcı olacaktır.

STRESE KARŞI SAĞLIK PROTOKOLÜ
Yaşam, beslenme tarzı ve iş temposunun getirdiği yorgunluğu ve stresi azaltmak ve kontrol altında alabilmek amaçlı uygulanan protokol, tüm hücreleri ve özellikle beyin hücrelerini koruyarak, besleyerek ve hücreler arası iletişimi düzenleyerek tam destek vermektedir.

BAĞIŞIKLIK DESTEK SAĞLIK PROTOKOLÜ
Bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla yüksek miktarda vitamin ve minerallerden oluşmuş bir protokoldür. Hastalıklardan korunma, önleme ve uzun vadede vücudun direncini arttırmak amaçlı kullanılır.