CİLT BAKIMLARI
CİLT BAKIMLARINIZ KİŞİYE ÖZEL YAPTIRIN

CİLT BAKIMLARI

ARINDIRICI TEMEL CİLT BAKIMI
Ciltteki yağ dengesini kontrol altına alarak cilde berrak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Cildin yüzeyindeki yağlanmaya neden olan kirlerin arındırılmasını ve tedavi edilmesini sağlar. Bu özellikleriyle cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

HASSAS CİLT BAKIMI
Kuru ve kuperozlu ciltler e uygulanır. Cildin koruyucu bariyerini güçlendirir.Gözle görülür bir şekilde cildi pürüzsüzleştirir ve iritasyonu gidermeye yardımcı olur.

BİO / NATUREL CİLT BAKIMI
İçeriğinde tamamen doğal ve organik meyve öz suları, argan yağı, hibiskus ekstresi, zeytinyağı ektresi, yulaf ektresi, biosakkaridler mevcuttur ve bu zengin ve doğal içeriği sayesinde cildi besler, maksimum nemlendirme ve uzun süre koruma sağlar. Cilde doğal ve aktif anti-age bir bakım sunar. Özel formulü sayesinde cildin doğal dengesine dönmesini yardımcı olur. Ecocert sertifikalı seri tüm cilt tipleri için uygundur.

BRIGHTENING (Aydınlatıcı – Yenileyici) CILT BAKIMI
İç dış çevrenin baskısına maruz kalan cilt donuklaşır,çizgilenir ve lekelenir.Elastikiyetini,ışıltısını, orjinal beyazlığını kaybeder. Brightening bakım içeriğindeki doğal C vitamini,ve beta hidroksit ile cilde doğal ışıltısını ve beyazlığını geri kazandırır. Hoş görünmeyen lekeler veya diğer pigmentasyona bağlı pürüzleri (yaş faktörü, hormonal değişimler,güneş lekeleri vs) giderir.

ANTI-AGE CİLT BAKIMI
Elastin üretimini destekleyerek cilt hücrelerinin yenilenmesini ve canlanmasını sağlar. Cilt daha yoğun kollajen ve elastin sayesinde sıkılaşır ve elastikiyet kazanır, pürüzsüzleşir ve gençleşir. Mimik çizgileri ve kırışıklıkların miktar ve derinliği azalır. Özellikle kuru ciltler için önerilir. Her mevsim uygulanabilir.

LUXURY ANTI-AGE CİLT BAKIMI
Zengin mineral desteği ve diğer aktif anti-age bileşenleri sayesinde cildi besler ve dış etkenlere karşı korur. Bakımımız Cildin daha pürüzsüz ve aydınlık görünmesini sağlar, elastikiyetini arttırır, toparlayıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahiptir, mimik çizgilerini ve kırışıklıkları azaltır. Özellikle lekeli ve/veya mimik çizgileri ve kırışıklıkları olan ciltler için tavsiye edilir. Her mevsim kullanılabilir.

HYALURONIC FİLLER CİLT BAKIMI (kit bakım)
Hyaluronic, deniz asit molekülleri sayesinde aktif maddelerin ciltte emilimini sağlayan yeniden dolgunlaştırıcı, kırışıklıkları önleyici bir üründür. Gençlik iksiri olarak tanımlayabileceğimiz bu özel bakım, içeriğinde yer alan hyluronic asit ile cildi pürüzsüzleştirirken aynı zamanda kırışıklıklarla içeriden mücadele ederek ince çizgileri yok eder ve derin kırışıklıkları doldurur.

ANTI-AGE GÖZ BAKIMI
Göz çevresinde oluşan şişlik, morluk,çizgi ve halkalanmalar için rahatlama hissi veren sıkıştırıcı ve aydınlatıcı anti- age bir bakımdır.

SİLİSYUM CİLT BAKIMI
Vücudumuzda özellikle cilt içinde doğal olarak bulunan destek lifleri kolajen ve elastin üretimine yardımcı olur.Hyaluronic Acid molekülleri kırışıklıklarda düzelme,ciltte yoğun yenilenme, toparlanma ve sıkılaşma izlenir.

ERKEKLERE ANTI-AGE CİLT BAKIMI
Erkeklere özel bu cilt bakımı, yatıştırıcı ve nemlendirici özelliklerinin yanında içeriğindeki havyar ve diğer anti-age bileşenler sayesinde cildi sıkılaştırır ve cilde elastikiyet kazandırır. Her tip erkek cildi için anti-age bakım sunar.

PEEL OF MASK
Tüm cilt tipleri için temizleyici, sıkılaştırıcı ve besleyici özelliği ile cildiniz toksinlerden arınır.

FREKANS LIFTING GENÇLEŞME PROGRAMLARI
Tüm vücudumuz da zamanın getirisi olan izleri frekans tedavisi ile gideren bir cihazdır . 7 ayrı dalga türü ve 10-800 Hz arasında değiştirilebilen frekans uyarıları ile yaşlanma izlerini tedavi eder. Cilde canlı, genç ve diri bir görünüm kazandırma, incelme, kalça toparlama, selülit tedavisi, karın kası güçlendirme, lenf drenaj gibi ihtiyaca bağlı olarak yararlanabileceğiniz birçok farklı tedavi programı mevcuttur. Lütfen estetisyenimizle görüşünüz.